نرم افزار بازدید کننده سایت

 

در سیستم های رتبه دهی به سایت ها و وبلاگ ها برحسب تعداد بازدید رتبه داده نمیشود بلکه برحسب تعداد IP ورودی به سایت رتبه داده میشود . امروزه روش های زیادی برای سئو کردن سایت(افزایش رتبه) وجود دارد . نرم افزاری که خدمتان معرفی کردم برای بازدید از سایت شما با IP های متفاوت است . این نرم افزار قادر است سایت یا وبلاگ شما در اصل آدرسی که به آن میدهید به گونه ای که شما مشخص می کنید بازدید کند .

1

تفاوت نسخه ها

نسخه ها از نظر کار کرد باهم تفاوت دارند به خاطر این که این نرم افزار با آی پی های متفاوت بازدید را ارسال میکند به همین خاطر جهت تغییر این آی پی ها برای بهبود کار کرد و عملکرد بهتر نسخه های جدید را در سایت قرار میدهیم

ساختار کلی نرم افزار

چیزی که شما در این نرم افزار مشاهده میکنید پنجره هایی است که شما آدرس ها را در آن وارد کرده و تعداد بازدید وسرعت بازدید و.. را مشخص میکنید و سپس به کارهای خود می رسید نرم افزار بر روی سیستم شما فعال است واز آدرس های شما را بازدید میکند.

مشخصات کاری نرم افزار

این نرم افزار بر اساس قدرت پردازش سیستم و ویندوز شما بین ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ IP در اختیار شما قرار میدهد. در این نرم افزار شما میتوانید وروردی گوگل بینگ و یاهو دریافت کنید یعنی نرم افزار به گوگل رفته و متنی که شما مشخص میکنید جستجو میکند بعد به سایت شما وارد می شود . اگر طبق آموزشی که در سایت قرار داده ام عمل کنید در آمار گیر وبگذر و دیگر آمار گیر ها ورودی گوگل را مشاهده می کنید .

ارزش خرید نرم افزار

امروزه اکثر کار ها رو به اینترنتی شدن رفته و کسانی که دارای سایت یا وبلاگ هستند اگر از امروز برای آن هزینه کنند و وقت بگذارند در یکی دو سال آینده در دنیای تجارت حرف اول را می زنند رتبه ی سایت مقوله ایست که در دراز مدت اثر فوق العاده ای عملکرد سایت یا وبلاگ می گذارد .
از دیگر امکانات دارای بازدید رایگان و دائم ( در سایت های بازدید برای هر ۱ بازدید ۱ تومان هم بگیرند برای ۱۰ هزار بازدید ۱۰هزار تومان می شود ولی شما با این نرم افزار می توانید هر روز ۱۰ هزار بازدید به صورت رایگان از سایت خود انجام دهید )

شما فقط با خرید یک بار نرم افزار می توانید نسخه های جدید را رایگان دریافت کنید

تعداد IP بیشتر نسبت به سایت ها
دارا بودن ای پی کشور های دیگر افزایش رتبه جهانی
تعداد آدرس های بیشتر

فیلم آموزشی نحوه کار با نرم افزار

امکانات نرم افزار

۱- تعیین تعداد IP بازدید کننده از هر آدرس(۱ تا ۱۰۰۰۰)
۲- قابلیت بازدید ۱۰ آدرس به صورت همزمان
۳- تنظیم مدت زمان بازدید هر IP
۴- قابلیت باز کردن POP UP درون برنامه : یعنی هنگامی که درون سایت شما وارد می شودبا کلیک بر روی لینک ها پاپ آپ باز شده را درون خودش باز می کند .
۵- تنظیم کشور بازدید کننده (IRAN,CHINA,USA,INDIA) جهت افزایش رتبه کشوری و جهانی
۶- راحتی کاربری ( فارسی بودن )
۷- امکان ورودی گرفتن از (Google , Yahoo , Bing)  و چندین سایت برتر دنیا

آیا برای مدیران وبلاگ فایده ای داره؟

بله امروزه وبلاگ ها نیز رتبه ی جداگانه ای دارند و می توانند از این نرم افزار استفاده کنند
تفاوت نسخه ۱۲ نبست به نسخه های قبلی
در این نسخه سرعت افزایش یافته و قسمتی به نرم افزار اضافه شده که می توانید با وارد کردن یک پسورد ایپی ها را به روز کنید و اثر گذاری آن را افزایش دهید و لینک ها را بهتر بازدید می کند .

تاثیر نرم افزار چگونه است؟

این نرم افزار با ارسال بازدید به سمت سایت یا وبلاگ شما باعث شده موتور های جستجو تصور کنند بازدید شما زیاد شده و سایت شما را به صفحات اول می آورند .
نرم افزار بازدید کننده نسخه جدید در اول مرداد بر روی سایت قرار گرفت در صورت نیاز به بازدید بیشتر میتوایند پلن های بازدید را خریداری نمایید .

نحوه خرید و آپدیت های بعدی نرم افزار :

برای خرید نرم افزار بازدید سایت لطفا بر روی لینک زیر کلیک نمایید و در سیستم کاربری سامانه زهتاب  عضو شوید تا در آپدیت های بعدی نرم افزار بتوانید به راحتی از پنل کاربری سامانه زهتاب آپدیت ها را انجام دهید . در صورت سوال و رفع مشکل می توانید از سیستم کاربری سامانه زهتاب استفاده نمایید .

بعد پرداخت آنلاین می توانید نرم افزار را به صورت آنی دانلود و استفاده نمایید .

قیمت :۴۰۰ تومان برای مدت محدود